• nb
    • sv
    • en
    • de
    • fr

Kontakt oss

SOMNA AS
Bygdøy Alle 10
0267 Oslo

 

Kontakt

Kine Huseby Michelsen
Physiotherapist &
Product Specialist
kine@somna.com
+45 284 999 33

 

Hovedkvarter

SOMNA AB
Panelvägen 16
443 61 Stenkullen
Sweden

Order

Private forbrukere: Kjøp via nettbutikk tilgjengelig i Europa.
Andre: Vennligst bestill via e-post eller telefon +46 31 701 17 20K

Export

Hedvig Emaus Günzel
+46 703 54 04 67
hedvig@somna.se

Klage

Fyll ut skjemaet under og vi kommer tilbake til deg:
http://www.emailmeform.com/builder/form/nah5ryM0P4615Z9

Ansatte

Mats Dörring
CEO

mats@somna.se
+46 705 65 15 74

Anette Laurell
COO

anette@somna.se
+46 703 79 22 82

Ann-Charlotte Eng Nordström
Finance & HR Manager

ann-charlotte@somna.se
+46 700 40 78 00

Petra Engström
Customer Service Manager &
Financial Assistent

petra@somna.se
+46 725 70 84 83

Hedvig Emaus Günzel
International Sales Manager

hedvig@somna.se
+46 703 54 04 67

Mirja Andersson
Sales Manager &
Occupational Therapist

mirja@somna.se
+46 723 41 16 59

Sara Norgren
Occupational Therapist & Product Specialist

Distrikt Nord
sara@somna.se
+46 725 70 84 81

Cecilia Ullman
Occupational Therapist &
Product Specialist


cecilia@somna.se
+46 725 70 84 80

Kine Huseby Michelsen
Physiotherapist &
Product Specialist

Norge
kine@somna.com

Fredrik Eriksson 
Produktion Manager

fredrik@somna.se
+46 707 89 91 55

Sandra Stolpe Lundberg
Marketing Coordinator

sandra@somna.se
+46 704 94 55 32