• sv
    • en
    • de
    • nb
    • fr

Kontakta oss

Huvudkontor

SOMNA AB
Panelvägen 16
443 61 Stenkullen
Sweden
+46 31 301 17 20
info@somna.se

 

Filialer i Sverige

Företagscentrum
Somna AB
Järnvägsgatan 36
131 54 Nacka

Somna AB
Olofsdalsvägen 47 A
302 41 Halmstad

 

Kontor i Norge

Somna AS
Bygdøy Alle 10
0262 Oslo

Order

Privatpersoner: Köp via webbshop
Övriga: Via e-post eller via telefon +46 31 301 17 20

Export

Hedvig Emaus Günzel
+46 703 54 04 67
hedvig@somna.se

Retur/byte

Fyll i nedanstående formulär så återkommer vi till er:

Formulär för Retur/Byte

Reklamation

Fyll i nedanstående formulär så återkommer vi till er:

Formulär för Reklamation

Medarbetare

Mats Dörring
CEO

mats@somna.se
+46 705 65 15 74

Anette Laurell
Manager Business Development

anette@somna.se
+46 703 79 22 82

Ann-Charlotte Eng Nordström
Finance & HR Manager

ann-charlotte@somna.se
+46 700 40 78 00

Petra Engström
Kundtjänstansvarig &
Ekonomiassisitent

petra@somna.se
+46 725 70 84 83

Anette Haumann
Order & Kundtjänst

Anette.h@somna.se
+46 704 29 93 13

Mirja Andersson
Försäljningschef &
Leg. Arbetsterapeut

Distrikt Syd
mirja@somna.se
+46 723 41 16 59

Sara Norgren
Leg. Arbetsterapeut &
Produktspecialist

Distrikt Nord
sara@somna.se
+46 725 70 84 81

Matilda Edén
Leg. Arbetsterapeut &
Produktspecialist 

matilda@somna.se
+46 725 70 84 82

Hedvig Emaus Günzel
International Sales Manager

hedvig@somna.se
+46 703 54 04 67

Kine Huseby Michelsen
Fysioterapeut &
Produktspecialist

Norge
kine@somnahjelpemidler.no
+47 48061601

Fredrik Eriksson 
Produktionschef

fredrik@somna.se
+46 707 89 91 55

Julia Ronkainen
Teknisk Produktchef

julia@somna.se
+46 707 52 49 14

Sandra Stolpe Lundberg
Marknadskoordinator

sandra@somna.se
+46 704 94 55 32